Únor 23

1. ročník DFRA KART Endurance výsledky

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

V sobotu 18.2.2017 se v Praga Areně konal první ročník endurancového závodu jezdců spojené s plánovaným setkáním. Zúčastnilo se 11 týmů s dobrou náladou a napětím ze závodu v zimní motocyklové přestávce. Motokáry se na místě rozlosovali z agenturního losovacího boxu a hurá na trať.

 

 

První kola byla hodně zajímavá a postupně se do čela dostaly týmy SuperSporťáků a TurboKokotů - názvy si účastníci dávají sami :)... Tyto dva týmy na to šlapaly ze všech nejrychleji, v zádech měly dalších 5 týmů, které by v případně nějaké chyby nebo defektu, mohly ještě zamíchat pořadím. V závodě nebylo žádných karambolů a i střídání probíhalo jak mělo. V cíli byli po dvou hodinách jako první SuperSporťáci (Chlup, Beneš, Macko) a kolo za nimi TURBOKokoti (Jůda, Ságner, Průša). Třetí flek urval tým R1 Racing, na který zle dotíral tým BALLA Racing Team. Ostatní týmy se nesnažily o moc méně, avšak štěstí, rychlost a vylosovaná technika přivedla na bednu tyto 3 týmy! Gratulujeme.

 

 

 

 

  

 

Děkujeme všem účastníkům, že celá akce proběhla v duchu Fair Play. Pro velký zájem o tuto akci bude šňůra zajisté pokračovat a my už se teď těšíme na další akci. Nyní se můžete informovat o dalších věcech na výstavě Motosalon v Letňanech, kde budeme přítomni u stánku časopisu MotorBike, a pak už nás čeká první našlapaná akce 26. dubna na autodromu v Mostě!

 

 

Více fotografií z akce naleznete v galerii ...

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru