KDO JSME?


Jsme ryze česká agentura, pořádající okruhové ježdění a závody pro širokou veřejnost. Myšlenku vzniku nové agentury posilovalo velké nadšení pro motosport, skvělé party lidí kolem okruhového ježdění a společný zájem v tomto motoristickému sportu. Díky tomuto byla ve spolupráci DAFITMOTORACING týmu a závodníka Michala Filly, založena v roce 2015 agentura, která se stala promotérem šampionátu Yamaha Dunlop cup a také přední českou agenturou v pořádání volných jízd pro motocykly.

 

PROČ JSME VZNIKLI?


Agentura byla založena v duchu uspořádat kvalitní a bezpečné volné ježdění a trénování na okruzích, a to pro nelicencované i licencované jezdce, včetně připojených služeb s možností kvalitních instruktorů zcela zdarma. Na akcích jsou přítomni profesionální instruktoři a závodníci, kteří Vám pomáhají proniknout od úplných začátků či zdokonalit Vaší nynější osvojenou techniku jízdy.

 

PRO KOHO JSOU AGENTURNÍ DNY URČENY?


Pro všechny, kteří milují motocykly a rychlou jízdu, kterou nelze dosáhnout v běžném provozu a chtějí zkusit ježdění na závodním okruhu či se zdokonalovat. Volné jízdy může zkusit každý a pokud chce okusit atmosféru závodů a srovnat síly s ostatními, může se přihlásit do připojeného závodu šampionátu Yamaha Dunlop cup. Zde se již rozdávají více než luxusní ceny včetně hlavních cen pro vítěze nových skútrů od zn. Yamaha.

 

CO JE POTŘEBA?


Stačí si přivést svůj motocykl, potřebné věci jako helmu, kombinézu a další drobnosti, a po krátké registraci na místě můžete vyrazit na závodní dráhu. Pokud nemáte vlastní motocykl a rádi byste zkusili poprvé okruhovou jízdu či některou z novinek značky Yamaha, můžete si předem dohodnout TESTOVACÍ jízdu motocyklu od našeho partnera Yamaha ČR. Na našich akcích je pro Vás připraveno profesionální zabezpečení závodní dráhy, avšak na stejné úrovni jsou zabezpečeny služby v paddocku tak, aby bylo vše potřebné při ruce. V paddocku je zajištěn prodej pneu, pneuservis, servis s motocyklovým oblečením, prodej všech možných náhradních dílů, destiček počínaje po prodej laminátových kapot na všechny možné typy motocyklů ihned k odběru. Možnost zapůjčení novinek a jiných motocyklů od společnosti Yamaha ČR, která je přítomna na všech akcích.

 

Každý jezdec či jezdkyně si zde najde své místo a přáním agentury je Vaše maximální spokojenost. Těšíme se na Vaše registrace a shledání během okruhových podniků. Teď už jen začít výběrem termínu ZDE . 

 

Více se dočtete na hlavní homepage, v odkazu O NÁS.