Březen 08

DFRA MOTOKÁROVÝ ZÁVOD 31.3.2018 KartPlanet

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

DFRA MOTOKÁROVÝ ZÁVOD 31.3.2018 KartPlanet

Ahoj všem, máme tady další závod Endurance motokár, který se bude konat na trati KartPlanet  dne 31.3.2018 od 10.30 hod!

➡CO VÁS ČEKÁ?

Závod je vypsaný pro 24 týmů! Od 10.30 hod. budou probíhat 2 x hodinové kvalifikace, a následně od 13 h  hodinový závod finále B (zbytek pole) a hodinový závod finále A (nejrychlejší z kvalifikace). Slavnostní vyhlášení se bude konat po 16 hodině.

Závod stojí pro jeden tým 3.800,-Kč (platba na místě), počet osob pro tým je stanoven na minimálně 3 , maximálně 4. Dostavte se prosím na místo nejpozději v 10.00 hod., musíme stihnout registrace, losování kár a ještě si říct něco k pravidlům.

Závod v Praga aréně se vyprodal během 10 minut, proto v předstihu oznamujeme, že dne 12.3.2018 v 10:00 hod. bude spuštěna registrace na našich webových stránkách www.dfra.cz, kde se můžete přihlásit! Důležité !!! Při přihlašování napište do poznámky jméno teamu a jména všech jezdců !!!

Tímto zveme všechny přátelé agentury DAFIT FILLA racing agency na setkání u dalšího závodu motokár v Praze.

Trať KartPlanet se nachází v Hrdlořezích, na adrese Mezitraťová 29, Praha 9 a jedná se o VENKOVNÍ TRAŤ !!! Závod se pojede za jakéhokoliv počasí, což přidává na atraktivnosti tohoto závodu, s heslem trocha vody nikomu neuškodí se případně můžeme těšit na zajímavé souboje na kluzkém povrchu  !

Jestliže bude zájem o motokárové závody přetrvávat, máme v plánu na příští zimní období udělat celý šampionát závodů, cca 3 až 5 závodů v období, kdy na motorky není možné na našich tuzemských tratích usednout.

 

Těšíme se na Vás

Tým DFRA

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru