Únor 10

DFRA Real Training

napsáno pod: Hlavní napsal: DAFIT FILLA Racing Agency

I když se zprvu nemusí zdát tak jízda na motorce vyžaduje fyzickou připravenost. Na rozdíl od běžného řidiče musí mít motorkář vytrvalostní sílu, koordinaci pohybů a pohybový rozsah. Stačí jednoduchý trénink a vteřiny na okruhu půjdou dolů. V provozu se zas zvýší jistota ovládání a tím i bezpečnost celé jízdy.

Jak vznikla myšlenka DFRA Real Trainingu?

Okruhová agentura DAFIT FILLA racing agency, pořádající Volné jízdy na okruhu včetně závodů pro začátečníky, hobíky i profíky je po většinu složena aktivními závodníky. Jelikož jsme si odjezdili už nějaké to kolo na okruhu a samozřejmě i na silnici, víme, jaká nás čeká fyzická zátěž a co je potřeba udělat, abychom si užili jízdu na motocyklu a nemuseli bojovat s tvrdnoucím zápěstím či nemožnost plně brzdit přední páčkou po pár kolech. Začátek sezóny je o to více obtížnější, jelikož každý nemá čas, motivaci či třeba jen nápady co a jak udělat proto, aby cvičil, a tím si zpříjemnil a hlavně naplno užil jarní jízdu na motocyklu. Připravenost je dobrá hlavně i pro bezpečnost a toleranci k ostatním, jelikož správně připravený jezdec dělá vše proto, aby měl na závodní trati plno sil a tím co nejvíce eliminoval riziko, že nezvládne motocykl. Start sezóny je náročnější.

 

Proto se hlásíme k tréninku. A co ty? Přidáš se k nám?

 

Trénink probíhá u TEBE doma

Proto jsme připravili tréninkový program, kterého se může zúčastnit kdokoliv a prakticky kdekoliv. Tréninkový program bude co nejvíce přizpůsobený na nejzatěžovanější partie používané na motorce. Jedná se o cviky, které se dají cvičitu vás doma. Snažili jsme se vymyslet cviky tak, aby byly jednoduché a dostatečně účinné. Pokud chodíš do tělocvičny, nevadí. Třeba si nějaký náš cvik“ zařadíš do svého plánu.

Trénink povede Michal Filla, objeví se i Jakub Smrž

Trénink bude probíhat přibližně 1-2 měsíce po dobu „zimy“. V úvodním videu dostaneš informace o sadě základních cviků. Následně budou pravidelně přibývat videa, kde se postupně doplní další zajímavé cviky.

Motivace a ceny za cvičení v programu

Motivace je vždycky potřeba. Tvou motivací je fyzická připravenost. Každopádně s našimi partnery to budeš mít zajímavější. Ceny připravila společnost EXTRIFIT – sportovní výživa a další. Co je potřeba udělat? Pouze cvičit s námi a sledovat videa. Budeme rádi, když nám zašleš zpětnou vazbu a tvé výsledky. Komunikuj s námi a poděl se o své zkušenosti.
Jdem do toho s tebou. Celý tým DFRA bude cvičit také a jednotlivý členové budou za sebe neformálně představovat svůj koncept tréninku. Nic komplikovaného - vše jednoduše, efektivně a zábavně.

 

Tak společně do toho

Tým DAFIT FILLA Racing Agency

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru