Srpen 23

KUBA SMRŽ INSTRUKTOR V BRNĚ

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

Na brněnskou akci 30.-31.8.2017 zavítá opět Jakub Smrž, který bude opět v roli instruktora pro individuální trénink.

 INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK V RANNÍ LOSOVAČCE
Jakub se sveze s některými z vás, kteří budou přítomni na ranní rozpravě. Všichni kdo mají zaplacené volné jízdy jdou automaticky do slosování o individuální tréninkové jízdy s Kubou.

 

 

WORKSHOP NA TÉMA "STREČINK"
Brněnská akce bude mít kromě Jakuba Smrže dalšího hosta Davida Vaše. David je jeden z našich nejúspěšnějších běžeckých vytrvalců a člen EXTRIFIT týmu. Na místě si uděláme zajímavý workshop o protahovaní a dalších cvicích, včetně příkladné a možné ranní rozcvičky. Koukněte určitě na jeho FB stránku a nebojte se připravit případné dotazy. David má úspěšně za sebou běhání v Africe s Keňanama, takže kromě toho jak zacházet s nataženými svaly může vyprávět večer u piva i další zajímavé věci :) . 

 


WORKSHOP “Jak zacházet s časomírou AIM”
Na okruhovém ježdění v Brně budete mít možnost vyzkoušet časomíru AIM. Pokud vlastníte svojí časomíru a nevíte si rady se všemi funkcemi, kluci od AIMu s tímto pomůžou. Neváhejte se na ně obrátit. Většina jezdců používá časomíru pouze na to, aby mu ukazovala čas na kolo za jízdy, což je určitě velká škoda.
Večer proběhne v boxu WORKSHOP na téma: JAK ANALYZOVAT DATA Z JÍZDY. Časomíra umí spoustu věcí, rozdělení úseků, můžete se podívat kde zabrat a zatlačit, podívat se zpětně. Budou to cenné rady, které si určitě nenechte ujít i pokud nevlastníte časomíru.

 

Máte se na co těšit!
DFRA

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru