Červen 07

Markéta Křížová vede bodování MASTER MISS

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

Nová třída MASTER MISS má již své příznivkyně. Vedoucí „holkou“ na biku je Markéta Křížová. Nyní je z ní amatérská závodnice vedoucí nový šampionát. Jak začala s okruhem a jak dlouho jezdí? Vše v rozhovoru níže, který Markétě vypadl přímo „z pusy na papír“ :-)...

1. Ahoj Markét, klasicky, od kdy jezdíš na moto? :)

Jezdím od 18 let krom malé pauzy asi 3 roky, když přišli na svět moji dva úžasní kluci, takže od té doby co jsem si udělala, i přes přísný zákaz mých rodičů, řidičák na motorku. A už teď se musím zmínit o nejdůležitějším člověk, a to je můj manžel, který za to všechno může a moc mu musím za vše poděkovat, protože, kdyby nebyl on, dnes bych ani nejezdila a nevěnovala bych se tomu tolik jako teď.

 

2. Na jaké motorce jezdíš?

Jezdím na Suzuki GSXR - 600, rok 2006, motorku mám v sériovém stavu, žádné velké úpravy krom padáku a laminátových kapot.  Motorka mě osobně sedla do ruky, je to můj miláček, který mi toho hodně odpustil a snad ještě odpustí :).      

 

3. Jak si se dostala k naší agentuře?

K agentuře jsem se dostala přes kamaráda Jakuba, který si jel s vámi zajezdit a byl překvapený, co se týká přístupu agentury, organizace a všeho kolem. Tak jsme neváhali a jelo se za vámi, spokojenost byla na místě. Vyzkoušeli jsme spoustu agentur a upřímně, vy jste opravdu super. Staráte se nejen o celý průběh akce, ale i o nás jezdce což je úžasné. V průběhu celé akce pitný režim, iontové nápoje, večer pivko, občerstvení, energ. tyčinky, na každé akci losovačka o hodnotné ceny. Minule jsem vyhrála WSBK vstupenky tak vyrážíme zítra, super a děkuji:-). Těším se vždy na další akci.

 

4. To je skvělé Markét, to nás moc těší, děkujeme.  Co očekáváš od okruhového ježdění, proč a jak dlouho tě to baví..

Od okruhového ježdění očekávám... každou jízdu si hlavně co nejvíce užít, zdokonalovat sebe sama,užít si ne jen jízdu,ale vše co se děje kolem,atmosféru, lidi, kamarády, rodinu, užívám si každý den na okruhu jako relax - dovolenou. Přepnu se do jiného režimu než v běžném životě a užívám si to naplno. Každá jízda mě naplňuje a odbourává ze mě strach a hlavně mě posouvá malinko dopředu. Snažím se pochopit, kde dělám chyby. Hledám si nějaké svoje body, aby jízda byla plynulejší, ale taky rychlejší a hlavně bezpečná. V roce 2015 jsem si okruh zkusila poprvé na civilní motorce Suzuki GSXR – 1000, a v ten moment jsem zjistila, že po tolika letech v civilu, vůbec neumím jezdit :-). Po dalším ježdění mi doporučeno motorku vyměnit, tak jsem dala na rady, a od roku 2016 se věnuji pouze okruhovému ježdění. Je to koníček a hlavně mě to baví. Je fajn se cítit tak trošku jako závodník a bojovat ve vaší nové třídě pro holky Master Miss a sbírat  bodíky. Mám ale respekt z každého, kdo je na trati, ať už je pomalejší nebo rychlejší.   

5. Chystáš se na nějaké další akce?

Chystám se na všechny akce s agenturou DAFIT FILLA racing  agency. Snad mi to zdraví a motorka dovolí a moc se na to těším.

 

 

6. V civilu už tedy nejezdíš, nechybí ti to?

V civilu už nejezdím, okruhové ježdění mě dostatečně naplňuje a civil už bych si rozhodně neužila tak jako to okruhové ježdění. Vidím, co se děje na cestách jako řidička automobilu. Pořád musím být v pozoru a přemýšlet i za ostatní lidi kolem sebe. Tohle mě už neláká. Raději si užiju okruh naplno a hlavně bezpečně.


Markét díky za seznamovací rozhovor a přejeme hodně požitku z ježdění a ať se daří:-)!

Děkuji celému týmu DAFIT FILLA, hlavně za to co pro nás děláte, a ráda bych hlavně touhle cestou chtěla poděkovat mému manželovi Milanovi, se kterým jezdíme na okruhové akce. Udělá pro mě vše, co mi na očích vidí, stará se o veškerý servis a o to, aby vše bylo perfektní. Plním si sny, protože nemít jeho, nejsem ani s Vámi na vašich akcích. Děkuji za jeho velkou podporu a vše co pro mě dělá, děkuji mým úžasným dětem a kamarádům. Nejsem závodník, ale přála bych si aspoň jednou Mami a Tati, abyste mě přijeli podpořit, sednout si jen tak na tribunu, a řekly si, tohle je naše dcera :-), všechny zdravím ahooj :-)

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru