Květen 21

PROČ NA AKCI STÁNEK EXTRIFIT?

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

Již 4 rokem je na každé akci stánek Extrifit, kde si můžete během dvoudenní akce bezedně pumpovat ionťáky do láhve. Co ještě vlastně můžete využít? Respektive co ještě užívat a co je vhodné pro motorkáře?

 

Proč NAKOPÁVAČ? GAINER? PROTEIN? BCAA?

 

Jsme rádi, že jste si většina co jste neužívali žádné doplňky stravy zvykli, a změnili svůj přístup ke sportovní výživě. Laicky si vysvětlíme, co vlastně můžete na stánku ještě využít.

 

Ionťáky frčej, každý je znáte, každý si pumpuje a doplňuje rovnou vodou z boxu. Máme zde ale také rozdělané další, většinou 4 zásobníky, kde pro vás rozděláme a mícháme ZDARMA Bcaa, Gainer a třeba nakopávač.

 

BCAA využije opravdu každý. REGENERACE! Znáte ten pocit když jezdíte celý den po okruhu, ráno vstanete, vylezete z dodávky a řeknete si:

dneska to bude peklo, mám ztvrdlý ruce, to si neužiju ty jízdy jako včera! Právě proto, abychom se všichni vyhnuli tomuto pocitu, je užívání becéáček tou nejlepší variantou. Dobré je užívat před tréninkem, v průběhu dne a ihned po jízdách. Jízda po okruhu, byť se někomu nemusí zdát, je opravdu namáhavá a zapojujete skoro celé tělo. BCAA berte určitě všude s sebou.

 

GAINERu se také nemusíte nikdo bát. GAINER je sachariďák, který nám dodává potřebnou energii během celého dne, tudíž když máte s sebou málo jídla, tímhle sachariďákem doplníte potřebnou část v náročném dni. Svaly z toho opravdu ze dne na den nenarostou a nepřiberete. Ale zachováte stávající energii ve svalech. Abyste kolikrát potřebné živiny využili z jídla, musíte toho sníst opravdu hodně a hlavně tuto stravu nemáte vždy po ruce. Gainer obsahuje i protein, základní složku bílkoviny pro regeneraci svalů, a co si budeme povídat, kdo s sebou do vyhřátýho depa tahá ledničku, ryby, tvaroh, misky, vločky,..a jiný specialitky...

Gainer vás určitě zachrání i když si dáte večerní steak a ovoce. Zase doporučujeme.., vozit si šejkr a gainer, příprava je pár kmitnutí rukou :-).

 

NAKOPÁVAČ vyzkoušet může také každý. Slovo nakopávač vzbuzuje dojem, že se po tom musíte probudit...Správný název je spíše pre-workout. Je to bezvadná věc před tréninkem jako takový, obsahuje kromě kofeinu látky jako L-arginin, L-citrulin, Beta Alanine atd,., které vám zlepší průtok krve a dodává živiny více do svalů. Oddálíte tím namoženost rukou, nohou a zbytku těla a samozřejmě, obsah kofeinu, taurinu a dalších látek vás nabudí více do tréninku a jízdy.

 

Stánek je přítomen každé akci, kdy si na místě můžete vždy zakoupit za AKČNÍ agenturní slevu další suplementy jako protein, spalovače, atd atd, abyste měli doplňky kdekoliv po ruce a třeba si vybrali z mnoha příchutí.

 

A co nebudete vědět, ptejte se obsluhy Extrifit stánku, rádi vám určitě se vším poradí :)

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru