Březen 24

ROSSI a DAFIT FILLA Racing Agency má stejného partnera

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

Agentura DAFIT FILLA Racing Agency, pořádající volné jízdy a závody na okruzích, se stala oficiálním partnerem společnosti ENEOS.

ENEOS, jak je celosvětově známo, je již několik let oficiální partner závodního týmu Movistar Yamaha MotoGP. Za tento tým jezdí několika násobný mistr světa Valentino Rossi a druhý několika násobný mistr světa Jorge Lorenzo. Oba ve svých závodních strojích používají motorový olej ENEOS.

Proč není ENEOS v Evropě tak rozšířený a známý?

ENEOS je japonský olej číslo 1 a má největší obsazenost a podíl na japonském trhu. V celosvětovém měřítku patří mezi největší hráče na světě a společnost Nippon oil, pod kterou ENEOS spadá, je například větší než Repsol. Jelikož ENEOS je velká fungující základna, japonští obchodníci neměli tolik zapotřebí obsazovat evropský trh, respektive český trh. Skutečnost, že ENEOS patří k tovární Yamaze se ví, avšak veřejnost si často nespojila fakt, že se jedná o špičkové motorové oleje. ENEOS celosvětově nepropagoval velké public relations a to i přesto, že je jeden z hlavních partnerů týmu a podílí se na vývoji motorů pro značku YAMAHA, tedy pro motocykly do celého světa.

Motorové oleje zn. ENEOS patří ke světové špičce a jejich kvality jsou vyvíjeny několik desetiletí. Další jejich velikou výhodou je, že se nepančují a dovážejí se přímo a pouze tovární dopravou, jelikož u nás známé oleje jsou z 70 procent dovezené od sousedů a jsou vyrobené z neznámého recyklovaného oleje.

Jelikož závodní tým DAFIT Motoracing používá a chce používat jen kvalitní závodní díly, rozhodl se s velkou radostí a přechází na tyto motorové oleje. Motorové oleje této značky budou také připraveny jako další ceny pro účastníky okruhových dnů DAFIT FILLA racing agency.

 

Video o partnerství Movistar Yamaha MotoGP týmu a ENEOS.

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru