Únor 06

SOUTĚŽ O OKRUHOVÝ DEN S DAFIT FILLA RACING AGENCY

napsáno pod: Hlavní napsal: DFRA

Vyhraj jeden celý den na okruh s DFRA.cz. Připravili jsme si pro vás soutěž, kdy odměnou bude jeden celý den na okruhu s naší agenturou a to na první akci již 27.4.2017.


Soutěž bude probíhat opět na Facebooku DAFIT FILLA racing agency, avšak s jistou změnou než jste byli zvyklý doposud. Vyhrát soutěž bude stále jednoduché, ale bude potřeba vyvinout trochu jiná aktivita :-).

Co musíš tedy udělat?

➡1.Najedeš si zpět na naší FB stránku, kde najdeš tento článek s fotkou "naháče DUCATI" a nápisem SOUTĚŽ, a tento PŘÍSPĚVEK musíš sdílet na své zdi!
➡2. Kdo bude mít na své zdi VĚŘEJNĚ sdílený tento článek přes agenturu a bude u něj mít nejvíce liků (jedno jakých), vyhrává!
➡3. Musiš být fanouškem FB stránky DAFIT FILLA racing agency = To se mi líbí

Tudíž stačí dodržet tyto tři pravidla „sdílet z naší FB stránky tento článek“ a u něj „mít co nejvíce liků“. Jak to provedete je čistě jen na vás! :) !

My se pak jednoduše podíváme kdo to od nás sdílel a zkontrolujeme liky!

Výherce soutěže vyhlásíme o „Valentýna“ dne 14.2.2017, ať má někdo pěkný dárek!

Takže s chutí do toho :-)!
Tým DFRA


***Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Jedná se o spravovanou  soutěž DAFIT FILLA racing agency na webových stránkách www.dfra.cz . Pravidla soutěže si DFRA vyhrazuje kdykoliv to uzná za vhodné upravit.

tagy:

Komentáře

Vladimir Sauer napsal 07.02.2017

Kačena potřebuje vyvěsit po asfaltu

Odpovědět

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru