Květen 05

Vydařené Brno s DAFIT FILLA Racing Agency

napsáno pod: Hlavní napsal: Dafit motoracing

Dne 29. 04. 2015 DAFIT FILLA racing agency odstartovala na Masarykově okruhu v Brně svůj seriál, respektive jak název Warm Up napovídá, byla to zahřívací akce před ostrým startem 5 ti dílného šampionátu Yamaha Dunlop cup 2015, který DAFIT FILLA racing agency pořádá jako promotér.

   

I přes nepříliš vysoké ranní teploty na středeční akci, čekal na jezdce slunný den. Ranní registrace a rozprava začala sice v čepicích, ale od 9 hodin, kdy začaly první volné jízdy, byla dráha suchá čistá se stoupající teplotou a na trati plné počty motocyklů všech značek. Dopoledne proběhlo v poklidu s minimem pádů, v polední přestávce proběhla hromadná losovačka o ceny a odpoledne pokračování volných jízd.

   

,,Počasí nám na první letošní akci přálo a všichni jsme si to společně užili. Přijelo spoustu lidí a jsme spokojeni že si všichni dobře zajezdili“, sdělil David Ouředníček, majitel agentury. „Bylo to super jarní ježdění, děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na Vás při další akci a to první závod Yamaha Dunlop cupu 2015, který startuje na autodromu v Mostě ve dnech 12.-13.5. zve na závody a volné jízdy Michal Filla.

      

            

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru