Termíny
a ceník

Přehled akcí pořádaných DAFIT FILLA Racing Agency v roce 2018.

Zobrazit

Náš šampionát

Konečné pořadí Yamaha Dunlop Cupu. Archiv celkových výsledků z minulých sezón.

Průběžné pořadí

Registrace

Chceš dostávat upozornění o důležitých
akcích a nebo jen rychleji nakupovat?

Registrovat

02 O nás

MÁŠ MOTORKU A CHCEŠ NA OKRUH?

 

Tak pojeď a užij si volné jízdy a připojené volné závody s agenturou DAFIT FILLA racing agency. Není nic jednoduššího než si vybrat termín a přihlásit se na některý z našich okruhových dnů pořádaném na automotodromu v Brně, Slovakiaringu nebo na Pannonia ringu.

 

Od roku 2015 pořádáme šampionát připojených závodů Yamaha Dunlop cup. Tento seriál je určen pro všechny značky silničních motocyklů ve třídách supersport, superbike a naked (twin a supermono). Závody jsou určeny především pro nelicencované a amatérské jezdce, jelikož jako hlavní výhra pro celkové vítěze šampionátu je připraven 3x skútr YAMAHA!!!

 

Naši instruktoři jsou ZDARMA v rámci okruhového dne připraveni pro každého jezdce, který chce pomoci se začátky či zlepšit jeho dosavadní jezdeckou úroveň.


Více

04 BLOG

FOTOGALERIE BRNO 24.-25.4.2019 Celou galerii ke stažení tvých fotografií ZDARMA najdeš na
KRISTIÁN POPRVÉ NA OKRUHU VIDEO NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY Jsi poprvé na okruhu? Nevíš jak to chodí? Nebo máš jen volnou chvíli a chceš se odreagovat u videa?
Motokáry KartPlanet Vysočany 30.3.19 Blíží se nám další závod motokár ...
Motokáry Kart Centrum Radotín 3.2.19 + VÝSLEDKY Motokárové závody v Kart Centru v Radotíně se vyprodali v rekordním čase !