Prosinec 11

DAFIT FILLA racing agency startuje sezónu 2018

napsáno pod: Hlavní napsal: dfra

Největší a ryze česká okruhová agentura DAFIT FILLA racing agency tímto oficiálně zahajuje prodej volných jízd a dobrovolných závodů okruhové sezóny 2018. Agentura neubírá ze svých bezkonkurenčních služeb a připravila pro nový rok další skvělé novinky jako vložený Endurancový závod a zajímavou kategorii pro ženy. Opět jako instruktoři nebudou chybět ani bratři Smržové a nově Karel Hanika.

 


DFRA.cz pořádá celodenní volné okruhové jízdy pro hobby jezdce, úplné začátečníky, i licencované jezdce. Každý je zařazen do své výkonnostní třídy. Jezdci zde najdou vše co potřebují, aby si naplno užili okruhový den, a to od instruktorů zdarma, přes služby časomíry v ceně, po profesionální zázemí, občerstvení a nekonečné iontové nápoje zdarma a mnoho dalšího. V rámci dvoudenních akcí je druhý den pořádán šampionát YAMAHA DUNLOP CUP, jakožto série dobrovolných amatérských závodů pro nelicencované jezdce s motorkami i na SPZ, kdy hlavní ceny pro vítěze šampionátu jsou opět 3x SKÚTR YAMAHA 125ccm. Závodit může opravdu každý, a to v kategoriích naháčů, supersportů, superbiků a dalších. S touto agenturou si zajezdí:

 

·           Úplní začátečníci, ženy, nováčci

·           Jezdci na silničních motorkách s SPZ

·           Okruhoví hobby jezdci

·           Licencovaní závodníci


Pro méně zkušené jsou připraveni instruktoři zdarma!

Pro sezónu 2018 je připraveno celkem 7 dvoudenních akcí s možností zakoupení pouze jednoho dne. NOVĚ i na Pannonia Ring!

 

·         23.-24.4.2018 Brno (Startujeme sezonu DFRA)

·         16.-17.5.2018 Brno (Opět na trati GP)

·         13.-14.6.2018 Brno (Týden po WORLD SBK)

·         16.-17.7.2018 Slovakia Ring (DFRA Endurance race)

·         30.-31.7.2018 Pannonia Ring (Vyzkoušej nový okruh)

·         29.-30.8.2018 Brno (Brno na konci prázdnin)

·         26.-27.9.2018 Slovakia Ring (Grande finále)

 

Zde můžete zakoupit termín

 

 

CO TEDY OBSAHUJE DFRA ALL INCLUSIVE CENA? CENY “OD” ZDE NENAJDETE

·        Vstup na okruh v dané výkonnostní kategorii

·        Časomíru – transpondér

·        Možnost služeb privátního instruktora

·        Dobrovolná účast v závodech Yamaha Dunlop CUP

·        Bezedný energetický nápoj po dobu akce

·        Účast v agenturní losovačce o více než zajímavé ceny (kapoty na motocykl, nahříváky,

         destičky, ... ) – pro ty co mají zaplacený dvoudenní ježdění

·        Fotografie z akce ve velkém rozlišení ke stažení zdarma

·        Občerstvení a pivo zdarmaNOVÁ TŘÍDA MASTER MISS A HOLKY SE SLEVOU 20% U DFRA.cz

Horká novinka je vyhlášení kategorie pro holky. Třída MASTER MISS je určena jak pro začínající motorkářky, tak pro zkušené okruhářky. Všechny holky mají při zakoupení dvoudenního ježdění slevu 20% a jsou navíc zapsány do Master Miss, kde budou zvlášť vyhlášeny stupně vítězů, včetně předání hodnotných cen. Vyhraje ta, která zajede během dvou dnů nejlepší čas na kolo. Motorkářky, které se chystají na okruh poprvé, nebo nemají tolik zkušeností, bude o ně velmi dobře postaráno a dostanou instruktora, který jim pomůže ve zlepšení techniky jízdy a jejich času.


NOVÝ VLOŽENÝ ZÁVOD ENDURANCE!

Aby toho nebylo málo, agentura pro vás uprostřed léta připravila navíc vložený závod 2h Endurance na Slovakia Ringu. Tento závod se nejede o body do Yamaha Dunlop Cupu, ale bude to samostatný speciální závod.

 

ZÁZEMÍ, DOPROVODNÝ PROGRAM, SOUTĚŽE, INSTRUKTOŘI

 

S DAFIT FILLA racing agency bude o každého jezdce postaráno a nudit se nebude. Na každé akci můžete např. zajít k masérce nebo si nechat za stovku přezout pneumatiku, zakoupit náhradní díly, a co hlavně, teorii jak máte jezdit vám v boxech vysvětlí například Jakub Smrž, Matěj Smrž, Michal Filla, nově Karel Hanika, David Ouředníček, Aleš Nechvátal, Josef Pončík, Martin Holoubek, Jirka Kadeřábek, nebo další zkušení instruktoři. Během roku máte například možnost na FB agentury vyhrát bonusový trénink s Jakubem, Matesem nebo právě Karlem, či se zúčastnit obdobné hodnotné soutěže. Kdo nemá facebook nemusí zoufat, bude se losovat i přímo na závodní dráze v den akce.

 
Každý termín, první den večer, se vždy koná agenturní losovačka DFRA, kde bude čekat opět spoustu skvělých cen včetně nahříváků a celokapotáží dle vlastního výběru.


BONUS PRO CELOSEZONÁŘE

Ti, co zakoupí celou sezónu, se automaticky dostávají do slosování o nového skútra YAMAHA Delight 125. Proto pokud již teď víte, že se chystáte vícekrát na okruh, nenechte se ochudit o tuto možnost a zakupte celou sezónu v předprodeji.


LOSOVÁNÍ O ZÁJEZD NA BALI NA POSLEDNÍM TERMÍNU

Na posledním termínu proběhne speciální losování o zájezd do Indonésie na BALI, a to ze všech účastníků poslední akce!


Nezapomeňte také sledovat náš blog na webu a náš FB: https://www.facebook.com/DafitFillaRacingAgency/Zvýhodněné ceny platí do 31.12.2017.


Těšíme se na Vás a na novou sezónu!

Tým DFRA

 

 

tagy:

Komentáře

Napiš komentář

Pokud chcete napsat komentář, tak se přihlašte. Jste tu nový? Zaregistrujte se.

Registrovat
Zpět nahoru